Hala Netflix Partisi'ni Denemediniz mi?


Bu ücretsiz tarayıcı uzantısı ile Netflix filmlerini ve TV şovlarını aileniz ve arkadaşlarınızla eşzamanlı olarak oynatın ve duraklatın.

Şahsen film gecelerini kaçırıyorsunuz ve arkadaşlarınızla ve ailenizle partileri izliyorsunuz. Karantina bunu imkansız hale getirdi, ancak neyse ki, Netflix Partisi adlı  Google Chrome tarayıcısı için ücretsiz bir uzantı , bir Netflix filmini veya şovunu başlatmanıza ve duraklatmanıza olanak tanır, böylece bir grup arkadaşınız ve ailenizle aynı anda izleyebilirsiniz.

Ayrıca, siz ve arkadaşlarınızın filmde neler olduğunu tartışabileceğiniz bir yan sohbet çubuğu da var, tıpkı kanepede birlikte oturuyorduğunuz gibi. 

Netflix Partisi, sosyal mesafemizi korumamız gereken bu zamanlarda ani ve ciddi sosyalleşme eksikliğimizi hafifletmede yardımcı oluyor . Film izlemenizi aileniz ve arkadaşlarınızla senkronize etmek için Netflix Party uzantısını nasıl indireceğiniz, yükleyeceğiniz ve kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Grubunuzdaki herkesin Netflix hesabı olduğundan emin olun

Bunun çalışması için davet gönderdiğiniz herkesin Netflix'e erişimi olması gerekir . Bir hesabı yoksa Netflix, yeni aboneler için 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Yeni bir abone değilse, hesaplarını ayda 9 dolar karşılığında yeniden etkinleştirebilir ve istedikleri zaman iptal edebilirler. Netflix hesabınızı, sahip olduğunuz aboneliğe bağlı olarak iki ila dört aile üyesiyle de paylaşabilirsiniz.

Google Chrome uzantısını indirin

Herkes bilgisayarlarından Netflix'e giriş yaptıktan sonra, Netflix Party uzantısını indirmeleri gerekir. İşte böyle.

1. Google Chrome tarayıcınızda netflixparty.com adresini ziyaret edin .

2. Tıklayın ücretsiz Netflix Parti uzantısını alın .

3. Uzantıyı indirmek için Google Chrome web mağazası sayfasına yönlendirileceksiniz. Chrome'a ​​Ekle'yi tıklayın .

4. Bir açılır kutu açılacaktır. Uzantı Ekle'yi seçin . Şimdi tarayıcı araç çubuğunuzda gri bir NP simgesi göreceksiniz .


Uzantıyı indirdiğinize göre, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte şovlar ve filmler izlemeye başlayabilirsiniz. Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

1. Google Chrome tarayıcınızda yeni bir sekme açın ve Netflix'te oturum açın.

2. İzlemek istediğiniz bir şovu veya filmi bulun ve tıklayın. 

3. Şimdi NP (Netflix Partisi) simgesinin griden kırmızıya değiştiğini göreceksiniz . Simgeyi tıklayın ve Partiyi başlat'ı seçin . Ev sahibi olacaksınız, böylece şovu duraklatan ve oynayan tek denetleyici olma seçeneğini belirleyebilir veya herhangi birinin kontrolü ele geçirmesine izin verebilirsiniz. 

4. URL'yi açılır kutudan kopyalayın ve gruba davet etmek istediğiniz herkese gönderin.

5. Sohbet odası ekranın sağ tarafında görünecektir. Oradan, birisinin partiye ne zaman katıldığını görebileceksiniz.

6. Artık ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte gülebilir ve ağlayabilirsiniz. 

0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski