2020 Yılında Satın Alınabilecek En İyi Kablosuz Hoparlörler

Taşınabilir Bluetooth hoparlörler daha iyi ses ve pil ömrü ile gelişmeye devam ediyor. Bu yazımızda şu anda satın alabileceğiniz en iyi Bluetooth hoparlörlere yer verdik.

Cep boyutundaki mikro modeller, kompakt mini versiyonlar ve gerçekten ses çıkarabilen daha heftier modeller de dahil olmak üzere günümüz Bluetooth kablosuz hoparlör pazarında seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hoparlörler var.

Tribit Ipx7 Xsound Go  ( 379 ₺ ) 
Tribit XSound Go para için en iyi Bluetooth hoparlörlerden biridir. En sevdiğiniz müzik akışı ve daha fazlası için iyi ses çıkarmanın yanı sıra, tamamen su geçirmez bir Bluetooth hoparlör. 

JBL Clip 3  ( 290 ₺ ) 

Bu  tamamen su geçirmez kablosuz bluetooth hoparlör (IPX7) sadece pil ömrünü ve Klip 2'dem daha iyi sese sahip  olmakla kalmaz , aynı zamanda bir tampon görevi gören hoparlörün tüm çevresini çerçeveleyen entegre karabina sayesinde diğer JBL ürünlerine göre daha dayanıklıdır. Dahili şarj edilebilir bir li-ion bataryaya sahiptir ve küçük boyutu için en iyi kablosuz Bluetooth hoparlörlerinden biridir.

Tribit MaxSound Plus ( 600 ₺ ) 
Tribit MaxSound Plus, kardeşi XSound Go'dan yaklaşık% 30 daha büyük ve biraz daha pahalı, ancak oldukça daha iyi performans gösteriyor ve boyutu ve fiyat sınıfında en iyi ses veren hoparlörlerden biri.  Uzun ömürlü, şarj edilebilir bir lityum iyon pil ve Bluetooth hoparlör için üstün ses kalitesine sahiptir.

Tribit StormBox ( 665 ₺ ) 
Tribit'in StormBox hoparlörü, bir UE ve JBL hoparlörü arasında bir haç gibi görünüyor. Bunun bir kaza olmadığından şüpheleniyoruz. Tamamen su geçirmez, JBL Flip 5'ten daha ucuzdur ve daha büyük ses üretir ve müzik çalmak için 20 saate kadar pil ömrüne ve daha fazlasına sahiptir. Tribit'in XSound hoparlörleri muhtemelen daha iyi bir değerdir, ancak Stormbox daha şıktır. 

Logitech Ue Wonderboom 2 ( 380₺ ) 
Kompakt boyutu için iyi gelen ve aynı zamanda su geçirmez olan Ultimate Ears'in orijinal Wonderboom Bluetooth hoparlörünü beğendik.  Şimdi şirket, orijinalinden daha büyük bir dokunuş olan ve daha fazla bas ve tizi artıran özel bir Açık Hava Yükseltme modu ile en sevdiğiniz müzikleri dinlemek için biraz daha iyi görünen Wonderboom 2'yi piyasaya sürdü.

Bose SoundLink Micro  ( 1160 ₺ ) 
Bose SoundLink Micro, küçük boyutu için tartışmasız en iyi ses veren hoparlördür.
Tamamen su geçirmezdir ve üç renk seçeneğiyle sunulur.

0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski